Rusya Turistik Vize

Rusya Vize İşlem Merkezi, Rusya turistik vize işlemlerinde yolcuları adına başvuru yapmaya ve teslim almaya tam yetkilidir.

Rusya Turist vizesi, kalınacak olan otelin gün sayısına kadar en fazla 30 günlük verilebilmektedir. Turistik vize giriş sayısı olarak tek veya çift girişli olarak alınabilmektedir. Rusya Turist vizesi için en önemli evrak Turistik Voucher’dır. Bu Turistik Voucher yalnızca Rusya’daki Partner acente ile anlaşması olan seyahat acentelerinde bulunduğundan, Rusya’ya turistik vize müracaatı yapacak olan şahsen başvuru gerçekleştirmeleri mümkün değildir. Satın alınan otellerden gelen konfirmasyon mailleri Voucher yerine geçmez. Bu voucherların üzerinde referans numaraları bulunmakta ve bu Referans numarası vizenin üzerinde yazmaktadır. Yani Rusya’dan bu Voucher’ı gönderen Seyahat acentesi Rusya’ya seyahat edecek kişiye referans olmaktadır.

Rusya Vize Danışmanlığı

Voucher Örneği

Voucher Örneği Rusya Turistik vize işlemleri Bekletmeli 4 iş gününde Ekspres olarak 2 iş gününde sonuçlanmaktadır. Diğer vize tiplerindeki gibi Rusya’ya giriş yapan tüm yolcuların kalacakları otelde kayıt işlemlerini mutlaka yaptırmaları gerekmektedir. Vize müracaatında kullanılan Turistik Voucherın bir nüshası yetkili acenteler tarafından teslim edilmeli ve Rusya Gümrüğünde yetkili memurlara mutlaka ibraz edilmelidir.

Turistik vize başvurusu için gerekli evraklar

  1. Vize Bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport
  2. İki adet arka fon beyaz 3.5mmx4.5mm orijinal fotoğraf
  3. Turistik Voucher (Sadece anlaşmalı firmalar temin edebilmektedir.)
  4. Uçak bileti Rezervasyonu

Rusya turistik vize, bir ay süre ile en fazla iki girişli olarak alınabilen bir vize çeşididir. Rusya turist vizesi; ticari faaliyetler, fuar ve firma ziyaretleri, herhangi bir tedavi için alınabilir. Fakat tatil maksatlı olmayan bu gibi durumlarda seyahatin amacının açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Turistik vize süreniz, bu sayede, katılacağınız etkinliğe uygun şekilde ayarlanacaktır.

Rusya Turistik Vize Ücreti 2019

Rusya turistik vize ücreti; vize sürenize (15 gün ya da bir ay), Rusya’ya giriş sayınıza (bir giriş, iki giriş) ve vize ihtiyacınızın aciliyetine göre (normal süre, ekspres) 170 ila 330 $ arasında değişecektir. Rusya vize ücreti 2019 sayfamızda, ihtiyacınıza uygun vize ücretlerini görebilirsiniz. Rusya vize ücreti; konsolosluk harç bedelleri, vize ücreti, davetiye alımı ile danışmanlık ve koordinasyon hizmet ücretlerini içermektedir. Firmamız, Rusya vize işlemlerinizi en başından sonuna kadar takip etmekte; güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Rusya Vizeniz Bizimle Güvende

Vize evraklarınızın Rusya Federasyonu tarafından belirtilen şartlara göre uygunluğu tarafımızca değerlendirilecek, gereği halinde tavsiyelerde bulunulacak, başvurunuz en uygun şekilde tamamlanacaktır.